حوادث

افزایش ۷۲ درصدی رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس در اربعین

افزایش ۷۲ درصدی رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس در اربعین

رئیس بازرسی کل فراجا از افزایش ۷۲ درصدی رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس در اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش ایواره، سردار مهدی معصوم بیگی در حاشیه ششمین جلسه شور عمومی بازرسی‌کل با اشاره به اهداف راهبردی بازرسی در ماموریت اربعین حسینی گفت: در راستای ارتقای آمادگی در همه‌ سطوح ماموریتی و پشتیبانی فراجا، راه‌اندازی زودهنگام قرارگاه یاسر بازرسی کل در مرکز و قرارگاه های تاکتیکی هشتگانه در مرزهای منتهی به کشور عراق در دستور کار قرار گرفت و با انجام نظارت های پیش رویدادی زمینه اجرای تدابیر مقام معظم رهبری مبنی بر فراهم سازی آسان‌ترین، سریع‌ترین و کم‌هزینه ترین سفر معنوی محقق شد.

وی با بیان اینکه در این ماموریت عظیم، جامعه بازرسی در قالب ۲۶۳ تیم نظارتی ارزیابی فرآیند تامین نظم و امنیت اربعین حسینی را عهده دارد بودند، گفت: رویکرد بازرسی کل در این ماموریت بر تحرک آفرینی، حل مسئله و رفع عیب در محل و اعمال نظارت ۳۶۰ درجه و همه جانبه متمرکز بود.

وی بهره مندی بازرسی از نقش نظارتی مردم در پیشبرد ماموریت اربعین حسینی را به عنوان نقطه قوت ارزیابی کرد و ادامه داد: بر اساس آمار و پیام‌های مردمی ثبت شده در سامانه ۱۹۷ مرکز نظارت همگانی بازرسی کل، بحمدالله شاهد افزایش ۷۲ درصدی رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس در اربعین حسینی نسبت به سال گذشته هستیم.

رئیس بازرسی کل فراجا در بخش دیگر این مصاحبه به دستاوردهای حاصل از وحدت رویه، انسجام در مدیریت انتظامی و نظارت‌های مستمر و شبانه روزی تیم‌های بازرسی اشاره کرد و گفت: بهبود عملکرد یگان‌های فراجا با افزایش قابل توجه محاسن و کاهش مطلوب معایب و نواقص نسبت به اربعین سال قبل از جمله‌ این دستاوردهای قابل تحسین است.

این مقام ارشد انتظامی احصاء، پیگیری و رفع حدود ۶۰ درصد معایب در محل را از دیگر نتایج عملکرد تیم های بازرسی در ماموریت اربعین حسینی عنوان کرد و ادامه داد: مجموع تلاش‌های جهادگونه و فداکاری‌های اثرگذار انتظامی کشور تمجید فرمانده معظم کل قوا را به‌دنبال داشت که این رضایتمندی معظم له و مردم، سند سربلندی و عزتمندی پلیس شایسته نظام جمهوری اسلامی است.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار معصوم بیگی در پایان با بیان اینکه با نظارت جامع، همه‌جانبه و دقیق همکارانم در تیم‌های بازرسی، نزدیک به ۵۰ عنوان اقدام شایسته و دستاورد ارزشمند از عملکرد یگان های فعال در ماموریت اربعین حسینی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: مجموعه فرماندهی و کارکنان انتظامی کشور هم عهد شده‌اند با بهره‌گیری از تجارب به‌دست آمده، امنیت‌آفرینی و خدمت‌رسانی بیشتر به زائران اباعبدالله الحسین (ع) را در مناسبت‌های مختلف توسعه و ارتقاء دهند.

انتهای پیام

تیم خبری حوادث

نویسنده حوادث با توانایی شناسایی ترندها و انتقال اخبار به زبان ساده هستم. تلاش می‌کنم تا خوانندگان را به روز با ترندهای روز دنیای اخبار نگه دارم.
دکمه بازگشت به بالا